Nasıl Polmek Makine Olduk ?

2004 ‘den Bu Yana Güveniniz için Kalite..

polmek makine kimdir ?

2004 yılında 300m² kurulan firmamız Türkiye’nin ilk kalıp sünger üretimine uzanan deneyimleriyle faaliyetlerine başlamış ve şuan 5250m² açık 1000m² lik kapalı alana sahip bir fabrika alanında faaliyetine devam etmektedir. Yüksek basınçlı poliüretan makinesi , sünger poliüretan kalıpları , bant sistemleri gibi komple tesis çözümlerini uzman kadromuzla garantili olarak hazırlamaktayız.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru şekilde ve en uygun poliüretan makinesi ile çözümler üreten, kaliteden ödün vermeden hizmet veren bir firma olmak. bununla birlikte müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir bakış açısı ile hali hazırdan en büyük olduğumuz sektörde güçlü adımlarla devam etmek.

Tanıtım Videosu

Vizyonumuz

Köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, ürünlerinin kalitesi ile tanınan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada müşterilerine beklentilerinden daha fazlasını sunan, saygın ve piyasa değeri yüksek, poliüretan makineleri üreten lider bir firma olmaktır.

Tüm Referans Listemiz İçin Bize Yazın

Hizmet ve Ürün verdiğimiz firmalarla ilgili detaylı bilgi ve geniş liste için bize yazın.

Bizden Kareler

İlk üretim hattımızdan görüntüler..

BU ZAMANA KADAR …

Polmek Makine olarak 12 yıllık makine üretim geçmişimizde neler yaptık…rakamlarla..
1
YENİ ÜRÜN
1
KAYITLI MÜŞTERİ
1
AR-GE ÇALIŞMASI
1
MAKİNE YATIRIMI

Bizimle çalışmak ister misiniz ?